Skontaktuj się z nami: +48 666 885 991

PL EN

Faktury

Nasza autorska aplikacja pozwoli Państwu oszczędzić czas i wspomoże w procesach związanych z wystawianiem faktur w firmie.

Przede wszystkim umożliwi utrzymanie wielu informacji, takich jak dodatkowe opisy faktur czy listy dodatkowych odbiorców dla danej faktury w jednym miejscu. Pozwoli także na szybkie wysłanie faktury mailem wprost z poziomu aplikacji. Umożliwi też zbiorcze pobranie pdf’ów zaznaczonych faktur. Dzięki wbudowanym funkcjonalnościom dane adresatów faktury będą mogły być pobrane bezpośrednio z GUS.

Same faktury mogą zostać skorygowane bezpośrednio w aplikacji, a wystawienie faktury zaliczkowej czy proforma nie będzie już problemem ponieważ także jest możliwe bezpośrednio z poziomu aplikacji.

Wiemy, jak ważne jest prowadzenie własnego biznesu i praca nad nim dlatego aplikacja umożliwia min. umieszczenie elementów Państwa brandingu, takich jak logo na generowanych dokumentach.

Aplikacja jest rozwiązaniem dla każdej firmy, również prowadzącej transakcje zagraniczne, gdyż pozwala na wystawianie faktu w Euro bądź USD, a kursy walut pobiera bezpośrednio z NBP, a faktury mogą być drukowane od razu po angielsku.

Aplikacja umożliwia tworzenie pliku JPK, a także pliku txt zgodnego z Optima oraz programu Enova, dla klientów korzystających z tych rozwiązań.
Klienci naszego biura mogą korzystać z aplikacji bezpłatnie w ramach obsługi kadrowo- księgowej.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wypróbowaniem aplikacji istnieje możliwość uzyskania dwumiesięcznego bezpłatnego dostępu do aplikacji tak, aby mogli Państwo ocenić, podczas dwóch pełnych cykli rozliczeniowych, czy to rozwiązanie spełnia Państwa oczekiwania.

W tym celu prosimy o przesłanie nam maila z danymi Państwa firmy (NIP oraz Państwa Imię i nazwisko), a my odeślemy dane dostępowe do aplikacji.

Mamy nadzieję, że docenią Państwo intuicyjność i funkcje naszej aplikacji tak, jak wielu naszych klientów.

Wypróbuj nieodpłatnie aplikację przez dwa miesiące