Skontaktuj się z nami: +48 666 885 991

PL EN

Pulpit BR

Dostęp do najważniejszych informacji kadrowo-księgowych z dowolnego miejsca i o dowolnym czasie

enova

Pulpit klienta biura rachunkowego jest nowoczesną usługą, która pozwala na zdalny dostęp do interesujących Cię informacji kadrowo–księgowych. Nieważne, gdzie obecnie się znajdujesz, z jakiego urządzenia korzystasz oraz o której godzinie potrzebujesz wglądu do danych. Pulpit klienta działa 24h/7 i jest dostosowany do Twoich potrzeb — zarówno pod kątem informacji, jak i funkcji.

Potrzebujesz danych kadrowo–księgowych w środku nocy? Chcesz skorzystać z pulpitu klienta na smartfonie lub tablecie, ponieważ dużo podróżujesz? Chcesz widzieć tylko kilka informacji — np. wystawić fakturę, spojrzeć w zestawienie płatności do ZUS i US lub mieć kontrolę nad rozrachunkami z kontrahentami? Nie ma problemu. Pulpit klienta biura rachunkowego umożliwi Ci monitorowanie wybranych przez Ciebie procesów kadrowo–księgowych o każdej porze dnia i nocy, na każdym urządzeniu i w każdym miejscu na ziemi!

To jednak nie koniec zalet pulpitu klienta. Korzystanie z tego innowacyjnego rozwiązania pozwoli nam również na o wiele sprawniejszą komunikację i przepływ informacji. Dzięki całodobowemu podglądowi do najważniejszych dla Ciebie informacji, zminimalizujesz potrzebę kontaktowania się telefonicznie, mailowo lub osobiście i zyskasz czas na rozwój swojego biznesu.

Jeden prosty system, tak wiele możliwości

Określ zakres danych

Wybierz zestaw informacji jakie są dla Ciebie istotne.

Wybierz zestaw informacji, które są dla Ciebie istotne i otrzymuj wyselekcjonowane dane, by poświęcać jeszcze mniej czasu na sprawy kadrowo–księgowe. Jeśli tylko będziesz mieć ochotę, zmień konfigurację, by widzieć na pulpicie klienta więcej lub mniej informacji.

Określ funkcje

Wybierz usługi, które są dla Ciebie istotne

Wybierz zestaw usług, z których chcesz korzystać na co dzień, resztę pozostawiając nam. Wolisz samodzielnie wystawiać faktury lub wprowadzać dokumenty bezpośrednio do systemu? A może interesuje Cię wyłącznie samodzielny kontakt z US lub ZUS? Cokolwiek wybierzesz, na pulpicie klienta zobaczysz tylko te funkcje, do których chcesz mieć stały wgląd. W każdej chwili możesz skonfigurować opcje na nowo.

Korzystaj kiedy i gdzie chcesz

Chcesz mieć dostęp do danych swojej firmy w każdym momencie?

Jesteś rannym ptaszkiem? A może najlepiej pracuje Ci się w środku nocy? Dużo podróżujesz, korzystając głównie z urządzeń mobilnych? To nie stanowi żadnego problemu, ponieważ dostęp do pulpitu klienta możesz mieć o każdej porze, z każdego miejsca i na każdym urządzeniu. Wszystko dla Twojej wygody.

Monitoruj postęp prac

Dzięki pulpitowi klienta biura rachunkowego zyskujesz więcej.

Zbliżają się ważne dla Twojej firmy terminy? Chcesz szybko dowiedzieć się, na jakim etapie są prace związane z obsługą Twojego biznesu? Monitoruj wszystko za pomocą pulpitu klienta.