Skontaktuj się z nami: +48 666 885 991

PL EN

O nas

Firma

Wspieramy naszych kontrahentów w codziennych decyzjach

Reagujemy na zachodzące zmiany, oraz tempo dostosowywania działań do zmieniających się warunków panujących w gospodarce wychodząc naprzeciw z naszą poszerzoną ofertą.

Oferujemy profesjonalne usługi księgowo - kadrowe poparte wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach. Nasi Klienci to zarówno duże, jak i mniejsze firmy. Rozumiemy, jak istotna jest elastyczność, dlatego indywidualnie traktujemy potrzeby i wymagania każdego Klienta.

“Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością jak z własnej.” Henry Ford

Pozwalamy Ci skupić się na tym, co dla Ciebie najważniejsze

Doskonale wiemy, jak czaso– i pracochłonne jest prowadzenie własnego biznesu. Zakładając firmę, każdy z nas marzy o tym, by zarabiać na tym, co potrafi i lubi najbardziej. Jednak własna działalność to również obowiązki — między innymi kadrowo–księgowe. Zdajemy sobie sprawę z tego, że są one bardzo ważnym elementem efektywnego działania każdego przedsiębiorstwa, a przy tym, przez większość osób, postrzegane są jako problematyczne.

Zamiast spędzać czas na:

 • wystawianiu faktur,
 • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
 • rozliczanie podatków,
 • ściąganiu należności,
 • prowadzeniu dokumentacji i akt osobowych pracowników,
 • rozliczaniu wynagrodzeń,
 • kontakcie z Urzędem Skarbowym, ZUS czy PFRON,
 • monitorowaniu wpływów,
 • dokonywaniu przelewów,
 • obsłudze kont bankowych,
 • planowaniu budżetu oraz jego prognozowaniu,

a także pozostałych kwestiach związanych z księgowością i kadrami, daj sobie pomóc i skup się na rozwijaniu swojej firmy.

Misja i wizja

Nasze cele są precyzyjnie i jasno określone

Wieloletnia współpraca z Partnerami Biznesowymi z wielu sektorów gospodarki, pozwoliła nam zrozumieć, co jest dla nich najważniejsze. Dlatego zdecydowaliśmy, że nasze biuro rachunkowe będzie charakteryzowało się ogromną nowoczesnością. Dzięki temu jesteśmy w stanie w szybki i kompleksowy sposób obsługiwać małe i duże firmy z różnych branż oraz w przystępny sposób dostarczać im kluczowych informacji kadrowo–księgowych, koniecznych do podejmowania trafnych decyzji biznesowych.

Misja

Misją, która przewodniczy naszej działalności, jest doprowadzenia współpracy z naszymi Partnerami Biznesowymi do takiego poziomu, w którym tradycyjne operacje rachunkowe staną się wynikiem strategicznego zarządzania finansami firm, które reprezentują.

Wizja

Dążymy do tego, by — za pomocą zautomatyzowanej wymiany informacji, a także wykorzystania nowoczesnych narzędzi informatycznych i systemów ERP — świadczyć dla naszych Partnerów Biznesowych wyspecjalizowane usługi w poszczególnych segmentach finansowania przedsiębiorstw.

Branże

Branża IT

Nowe technologie, nowy przemysł

Farmacja

Apteki, hurtownie

Budownictwo

Generalni wykonawcy i firmy usługowe

Produkcja

Przemysł i firmy produkcyjne

Fundacje

Fundacje non-profit, pożytku publicznego

Projektowa

Biura projektowe na zlecenie przemysłu

Zespół

Robimy to, co lubimy i portafimy - dlatego jesteśmy w tym aż tak dobrzy

Satysfakcja z wykonywanej pracy oraz robienie tego, co sprawia przyjemność, są dla nas priorytetowe. Dlatego w naszej firmie znajdują się wyłącznie ambitne osoby, które z pasją wykonują swój zawód, z zapałem poszerzają swoją wiedzę i kompetencje, a w dodatku darzą siebie wzajemną sympatią. Dzięki takiemu podejściu, każdego dnia z uśmiechem na twarzy i niezwykłą precyzją wykonujemy swoje obowiązki. Czujemy się dobrze w miejscu, które tworzymy i wśród ludzi, z którymi pracujemy — ta atmosfera udziela się również naszym Partnerom Biznesowym.